$247.58
$272.08
Compare Price
You save
$24.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 24668 Perimeter Door Gasket
Item:
#1215898
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 24668 |
| Manufacturer Part # | 24668 |
| Height | 1" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 30.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 24668 Perimeter Door Gasket
$247.58
$272.08
You save
$24.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 24668 Perimeter Door Gasket
