$210.38
$218.46
Compare Price
You save
$8.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 24670
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 24670 Handle Door
Item:
#1217020
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 24670 |
| Manufacturer Part # | 24670 |
| Height | 3.4" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 24670 Handle Door
$210.38
$218.46
You save
$8.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 24670 Handle Door