$804.11
$835.00
Compare Price
You save
$30.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 30996 Comb. Cover Assy Dfg50 Rhdr
Item:
#1216442
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 30996 |
| Manufacturer Part # | 30996 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 30996 Comb. Cover Assy Dfg50 Rhdr
$804.11
$835.00
You save
$30.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 30996 Comb. Cover Assy Dfg50 Rhdr