Free Shipping
Free Shipping
$3,156.73
$3,278.00
Compare Price
You save
$121.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 31013 Caster Set Hd Low Profl E
Item:
#1216801
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 31013 |
| Manufacturer Part # | 31013 |
| Height | 11.45" |
| Width | 13" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 25.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 31013 Caster Set Hd Low Profl E
$3,156.73
$3,278.00
You save
$121.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 31013 Caster Set Hd Low Profl E