Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 31557
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 31557 Lexan Control Decal
Item:
#1185158
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 31557 |
| Manufacturer Part # | 31557 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 31557 Lexan Control Decal
