$52.96
$55.00
Compare Price
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 31725
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 31725 Gasket Center Door Ac50 0
Item:
#1216122
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 31725 |
| Manufacturer Part # | 31725 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 31725 Gasket Center Door Ac50 0
$52.96
$55.00
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 31725 Gasket Center Door Ac50 0