Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 33470
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 33470 Relay Retrofit Kit Kco25e
Item:
#1185161
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 33470 |
| Manufacturer Part # | 33470 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 33470 Relay Retrofit Kit Kco25e
