$75.45
$78.34
Compare Price
You save
$2.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 33902
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 33902 Logic Relay
Item:
#1146489
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 33902 |
| Manufacturer Part # | 33902 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 33902 Logic Relay
$75.45
$78.34
You save
$2.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 33902 Logic Relay

