Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 36000176
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36000176 Baffle Blc6e Air
Item:
#1449909
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36000176 |
| Manufacturer Part # | 36000176 |
| Height | 5.7" |
| Width | 12.9" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 2.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 36000176 Baffle Blc6e Air
$129.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36000176 Baffle Blc6e Air
