$239.80
$263.52
Compare Price
You save
$23.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 36229
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36229 Flex Hose Gas 1/2 X 21
Item:
#1258280
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36229 |
| Manufacturer Part # | 36229 |
| Height | 2.15" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 36229 Flex Hose Gas 1/2 X 21
$239.80
$263.52
You save
$23.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36229 Flex Hose Gas 1/2 X 21