$529.14
$549.46
Compare Price
You save
$20.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 36290
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36290 Ctb Panel & Decal Assy Ch102
Item:
#1185086
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36290 |
| Manufacturer Part # | 36290 |
| Height | 2.3" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 36290 Ctb Panel & Decal Assy Ch102
$529.14
$549.46
You save
$20.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36290 Ctb Panel & Decal Assy Ch102

