$58.45
$60.69
Compare Price
You save
$2.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 36313
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36313 Tube Pilot 22.688
Item:
#1217402
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36313 |
| Manufacturer Part # | 36313 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 36313 Tube Pilot 22.688
$58.45
$60.69
You save
$2.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36313 Tube Pilot 22.688
