$138.67
$144.00
Compare Price
You save
$5.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 36414
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36414 Burner Inshot D1xl
Item:
#1256707
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36414 |
| Manufacturer Part # | 36414 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 36414 Burner Inshot D1xl
$138.67
$144.00
You save
$5.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36414 Burner Inshot D1xl