$128.46
$263.70
Compare Price
You save
$135.24
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 36506
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 36506 Probe
Item:
#1141974
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 36506 |
| Manufacturer Part # | 36506 |
| Height | 6.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 36506 Probe
$128.46
$263.70
You save
$135.24
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 36506 Thermistor Probe W/ Wire Leads, Blodgett Dfg-100 Xcel Mark V Xcel Series
