$181.27
$188.24
Compare Price
You save
$6.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett -36606
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett -36606 Pressure Lock
Item:
#1847289
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -36606 |
| Manufacturer Part # | -36606 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 22.35" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett -36606 Pressure Lock
$181.27
$188.24
You save
$6.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -36606 Pressure Lock