Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 37133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 37133 Harness Manifold Meat P Robe
Item:
#1220525
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 37133 |
| Manufacturer Part # | 37133 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 37133 Harness Manifold Meat P Robe
