$398.45
$413.75
Compare Price
You save
$15.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 37972
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 37972 Gas Valve Assy Direct S Park Lp
Item:
#1219600
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 37972 |
| Manufacturer Part # | 37972 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 37972 Gas Valve Assy Direct S Park Lp
$398.45
$413.75
You save
$15.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 37972 Gas Valve Assy Direct S Park Lp
