$179.57
$186.46
Compare Price
You save
$6.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 38411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 38411 Fan 3 Blade 16.0 Bob
Item:
#1258349
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 38411 |
| Manufacturer Part # | 38411 |
| Height | 3.45" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 38411 Fan 3 Blade 16.0 Bob
$179.57
$186.46
You save
$6.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 38411 Fan 3 Blade 16.0 Bob