Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 38840
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 38840 Screw Mach 4 40x3/8 Ss Panhd
Item:
#1217410
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 38840 |
| Manufacturer Part # | 38840 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 38840 Screw Mach 4 40x3/8 Ss Panhd