Free Shipping
Free Shipping
$3,389.59
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 39228
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 39228 Pwr Distrib.assy 3ph Kf C
Item:
#1219693
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 39228 |
| Manufacturer Part # | 39228 |
| Height | 7.7" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 9.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 39228 Pwr Distrib.assy 3ph Kf C
$3,389.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 39228 Pwr Distrib.assy 3ph Kf C