$143.49
$149.00
Compare Price
You save
$5.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 39588
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 39588 Fan Housing
Item:
#1257379
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 39588 |
| Manufacturer Part # | 39588 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 39588 Fan Housing
$143.49
$149.00
You save
$5.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 39588 Fan Housing