$468.90
$518.00
Compare Price
You save
$49.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 40922
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 40922 Contactor
Item:
#1258125
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 40922 |
| Manufacturer Part # | 40922 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 40922 Contactor
$468.90
$518.00
You save
$49.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 40922 Contactor