Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 41006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 41006 Dial (numbers)
Item:
#1461720
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 41006 |
| Manufacturer Part # | 41006 |
| Height | 1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 41006 Dial (numbers)
$69.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 41006 Dial (numbers)

