$441.85
$520.00
Compare Price
You save
$78.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 41008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 41008 Temperature Probe
Item:
#1151426
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 41008 |
| Manufacturer Part # | 41008 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 41008 Temperature Probe
$441.85
$520.00
You save
$78.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 41008 Temperature Probe

