Free Shipping
Free Shipping
$965.55
$1,002.63
Compare Price
You save
$37.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 41365
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 41365 Element Assy C/w Gasket 240v 7
Item:
#1258305
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 41365 |
| Manufacturer Part # | 41365 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 41365 Element Assy C/w Gasket 240v 7
$965.55
$1,002.63
You save
$37.08
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 41365 Element Assy C/w Gasket 240v 7