Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 41636
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 41636 Element Assy C/w Gasket 208v 1
Item:
#1219402
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 41636 |
| Manufacturer Part # | 41636 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 41636 Element Assy C/w Gasket 208v 1