$294.34
$346.40
Compare Price
You save
$52.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 42092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 42092 Relay
Item:
#1151540
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 42092 |
| Manufacturer Part # | 42092 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 42092 Relay
$294.34
$346.40
You save
$52.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 42092 Relay

