$415.46
$852.79
Compare Price
You save
$437.33
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 4606
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 4606 Thermostat Kit Fdto
Item:
#1150736
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 4606 |
| Manufacturer Part # | 4606 |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 4606 Thermostat Kit Fdto
$415.46
$852.79
You save
$437.33
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 4606 Thermostat Kit Fdto

