$810.71
$841.85
Compare Price
You save
$31.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50461
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 50461 Cntrl Assy 8 Stpt Zephe /g
Item:
#1257892
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50461 |
| Manufacturer Part # | 50461 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 50461 Cntrl Assy 8 Stpt Zephe /g
$810.71
$841.85
You save
$31.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50461 Cntrl Assy 8 Stpt Zephe /g
