$848.41
$881.00
Compare Price
You save
$32.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50647
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 50647 Trim Upper
Item:
#1258620
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50647 |
| Manufacturer Part # | 50647 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 48.25" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 50647 Trim Upper
$848.41
$881.00
You save
$32.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50647 Trim Upper