Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 50865 Actuator Cover Xl50
Item:
#1258755
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50865 |
| Manufacturer Part # | 50865 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 50865 Actuator Cover Xl50
$118.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50865 Actuator Cover Xl50