Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 50951 Plug 3 Prong Rewirable
Item:
#1257814
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50951 |
| Manufacturer Part # | 50951 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 50951 Plug 3 Prong Rewirable
$130.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50951 Plug 3 Prong Rewirable
