Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51033
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 51033 Insulation 1/4 Tube
Item:
#1229242
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51033 |
| Manufacturer Part # | 51033 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 51033 Insulation 1/4 Tube
$30.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51033 Insulation 1/4 Tube