Free Shipping
Free Shipping
$2,396.29
$2,633.38
Compare Price
You save
$237.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51060
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 51060 Iq2 Control & Panel Assy Dfg50
Item:
#1185006
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51060 |
| Manufacturer Part # | 51060 |
| Height | 3.05" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 22.55" |
| Weight | 6.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 51060 Iq2 Control & Panel Assy Dfg50
$2,396.29
$2,633.38
You save
$237.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51060 Iq2 Control & Panel Assy Dfg50
