$767.14
$796.61
Compare Price
You save
$29.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 51061 Panel Decal Assy Iq2 Ct B/r
Item:
#1258449
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51061 |
| Manufacturer Part # | 51061 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 51061 Panel Decal Assy Iq2 Ct B/r
$767.14
$796.61
You save
$29.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51061 Panel Decal Assy Iq2 Ct B/r
