Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52135 Ball Valve 1 Npt
Item:
#1219533
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52135 |
| Manufacturer Part # | 52135 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 52135 Ball Valve 1 Npt
$242.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52135 Ball Valve 1 Npt