$165.63
$182.98
Compare Price
You save
$17.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52300 Kit Stacking Ctb Ap On Xl50ec
Item:
#1257547
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52300 |
| Manufacturer Part # | 52300 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 52300 Kit Stacking Ctb Ap On Xl50ec
$165.63
$182.98
You save
$17.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52300 Kit Stacking Ctb Ap On Xl50ec