Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52307
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52307 Probe 3/16 Dia. Rtd W/b End
Item:
#1217616
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52307 |
| Manufacturer Part # | 52307 |
| Height | 1.2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52307 Probe 3/16 Dia. Rtd W/b End
