Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52658
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52658 T Latch & Gauge Kit
Item:
#1185198
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52658 |
| Manufacturer Part # | 52658 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52658 T Latch & Gauge Kit
