$10.63
$11.03
Compare Price
You save
$0.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52753
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52753 Silicone Rubber Tube High Temp Per Inch
Item:
#1185202
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52753 |
| Manufacturer Part # | 52753 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 52753 Silicone Rubber Tube High Temp Per Inch
$10.63
$11.03
You save
$0.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52753 Silicone Rubber Tube High Temp Per Inch
