$49.79
$55.00
Compare Price
You save
$5.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52808
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 52808 Plug 1/2" Npt Hex Head
Item:
#1450030
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52808 |
| Manufacturer Part # | 52808 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 52808 Plug 1/2" Npt Hex Head
$49.79
$55.00
You save
$5.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52808 Plug 1/2" Npt Hex Head