$921.60
$957.00
Compare Price
You save
$35.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 53057
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 53057 Kit 8.50 Leg W/ Caster
Item:
#1258333
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 53057 |
| Manufacturer Part # | 53057 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 53057 Kit 8.50 Leg W/ Caster
$921.60
$957.00
You save
$35.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 53057 Kit 8.50 Leg W/ Caster