$738.45
$766.81
Compare Price
You save
$28.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 53235
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 53235 Contactor 3 Pole 65a W/ Aux
Item:
#1257957
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 53235 |
| Manufacturer Part # | 53235 |
| Height | 3" |
| Width | 4.44" |
| Depth | 5.38" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 53235 Contactor 3 Pole 65a W/ Aux
$738.45
$766.81
You save
$28.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 53235 Contactor 3 Pole 65a W/ Aux
