Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 53418
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 53418 Kit Vent Guard
Item:
#1258237
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 53418 |
| Manufacturer Part # | 53418 |
| Height | 5.2" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 53418 Kit Vent Guard
$104.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 53418 Kit Vent Guard