Free Shipping
Free Shipping
$6,711.04
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 53486
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 53486 Progmd.ctrl Hv100em Gen Mkt
Item:
#1258239
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 53486 |
| Manufacturer Part # | 53486 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 14.55" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 53486 Progmd.ctrl Hv100em Gen Mkt
$6,711.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 53486 Progmd.ctrl Hv100em Gen Mkt