$265.63
$275.83
Compare Price
You save
$10.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 54494
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 54494 Kit Flow Valve #71 Orif Ice
Item:
#1258163
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 54494 |
| Manufacturer Part # | 54494 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 54494 Kit Flow Valve #71 Orif Ice
$265.63
$275.83
You save
$10.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 54494 Kit Flow Valve #71 Orif Ice
