$906.19
$941.00
Compare Price
You save
$34.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 54679
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 54679 Kit Boiler High Limit 2 40v
Item:
#1258080
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 54679 |
| Manufacturer Part # | 54679 |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 54679 Kit Boiler High Limit 2 40v
$906.19
$941.00
You save
$34.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 54679 Kit Boiler High Limit 2 40v