Free Shipping
Free Shipping
$5,020.16
$5,213.00
Compare Price
You save
$192.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 54698
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 54698 34 Opn Stand Hv100/mkv W/feet
Item:
#1257638
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 54698 |
| Manufacturer Part # | 54698 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 54698 34 Opn Stand Hv100/mkv W/feet
$5,020.16
$5,213.00
You save
$192.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 54698 34 Opn Stand Hv100/mkv W/feet