Free Shipping
Free Shipping
$5,989.66
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 54979
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 54979 Boiler Insulated 208v
Item:
#1257634
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 54979 |
| Manufacturer Part # | 54979 |
| Height | 13" |
| Width | 21" |
| Depth | 28" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 54979 Boiler Insulated 208v
$5,989.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 54979 Boiler Insulated 208v