$209.32
$217.36
Compare Price
You save
$8.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 55406
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 55406 Kit Pilot Assembly W/lp .010
Item:
#1450005
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 55406 |
| Manufacturer Part # | 55406 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.33" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 55406 Kit Pilot Assembly W/lp .010
$209.32
$217.36
You save
$8.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 55406 Kit Pilot Assembly W/lp .010